Dowiedz się, co warto zabrać ze sobą na wyjazd

Wiosna i lato to czas, kiedy po okresie zimy i chłodu większość z nas chce jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu. Pierwszą okazją do przebywania poza domem jest majówka, podczas której spora część społeczeństwa organizuje sobie bliższe i dalsze wycieczki.

Niestety wiosna to również czas, kiedy do życia budzą się owady, a także rośliny – w tym te, które nierzadko są przyczyną nieprzyjemnych zmian skórnych po kontakcie z nimi. Chociażby z tego powodu prześledźmy przypadek Pani Kasi…

OPIS PRZYPADKU Pani Kasia to kobieta około 40-stki, która za kilka dni wyjeżdża wraz z mężem i dwójką dzieci na Mazury. Nauczona doświadczeniem z poprzednich lat chce odpowiednio wyposażyć swoją podróżną apteczkę. W zeszłym roku szczególnie brakowało jej w niej produktu, który byłby skuteczny w przypadku nieoczekiwanych i swędzących zmian skórnych, będących wynikiem ukąszeń owadów, czy też kontaktu np. z pokrzywą. Dzieci Pani Kasi mają sposobność do tego typu sytuacji. Allefin Co można polecić pacjentce, biorąc pod uwagę jej prośbę, aby otrzymany preparat działał możliwie szybko, skutecznie i nadawał się dla całej rodziny?