KRAKÓW – technik farmaceutyczny

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

TECHNIK FARMACJI

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy

  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami

  • Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment

  • Kontrola terminów ważności produktów

  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – Technik Farmacji

  • Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept

  • Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych

  • Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków

  • Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym

  • Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcynje warunki finansowe

  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności

  • Pakiet opieki medycznej

  • Kartę MultiSport/MultiSport Active

  • Grupowe ubezpieczenie

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.