Magister farmacji – Chełm Śląski

Apteka „Apteka Blisko Ciebie” w Chełmie Śląskim zatrudni farmaceutę/magistra farmacji.

Zakres Obowiązków:
– zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki
– udzielania Pacjentom fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych
– realizacja recept

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe (ukończone studia farmaceutyczne i posiadanie PWZ )
– umiejętność pracy w zespole, jak i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
– umowę o pracę bez okresu próbnego
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– atrakcyjne warunki finansowe
– możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
– stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych – udział w szkoleniach
– możliwość przystąpienia do pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie
– pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole
– poznawanie najnowszych rozwiązań informatycznych

W aptece istnieje możliwość odbycia stażu zawodowego.

U nas poznasz zasady funkcjonowania apteki ogólnodostępnej, a pod okiem doświadczonego personelu nauczysz się sporządzać leki recepturowe i zdobędziesz rzetelną wiedzą na temat wydawania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Pomożemy Ci zapoznać się z dokumentacją apteczną i fachową literaturą, pokażemy, jak zorganizować swoją pracę w aptece, aby była ona efektywna, a obsługa programu Kamsoft nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.