Office Manager

Jesteś osobą zorganizowaną i sumienną? Lubisz kontakt z ludźmi i masz poczucie humoru?

Zapraszamy do naszego zespołu.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Office Manager

Zadania:

  • Obsługa bieżąca pracowników w obszarze administracji
  • Dbałość o odpowiednie zaopatrzenie biura
  • Praca z dokumentami księgowymi przy współpracy z Zarządem oraz działem księgowości
  • Koordynacja korespondencji i przesyłek
  • Przygotowywanie sprzętu dla nowych pracowników
  • Wsparcie poszczególnych działów w zamówieniach materiałów reklamowych
  • Dbałość o czystość i konserwację urządzeń w biurze i pomieszczeniu socjalnym

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego podejścia do problemów
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i ustalania priorytetów
  • Radzenie sobie ze stresem oraz presją czasu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Rzetelność oraz profesjonalne podejście do wyznaczonych zadań
  • Uśmiech i pozytywne nastawienie mile widziane, a nawet kluczowe 🙂

Korzyści:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zgrany zespół
  • Dogodny dojazd z centrum Warszawy