Praca w aptece szpitalnej – technik farmaceutyczny (także stażysta)

Szpital Specjalistyczny im. Stanley Dudricka w Skawinie jest wysokospecjalistyczną jednostką medyczną świadczącą usługi z zakresu chirurgii onkologicznej, ogólnej oraz ortopedii i traumatologii oraz żywienia pozajelitowego i dojelitowego w warunkach domowych.

W związku z zakresem działalności Szpitala, Apteka Szpitalna zajmuje się nie tylko dystrybucją leków i materiałów medycznych na Oddziały, ale przede wszystkim sporządzaniem indywidualnych  mieszanin do żywienia pozajelitowego, co stanowi jej główną działalność.  Dzięki  doskonałemu zapleczu technologicznemu i  fachowej wiedzy farmaceutów Pracownia Żywienia Pozajelitowego rozwija się bardzo dynamicznie i aktualnie jest  jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych Pracowni tego typu w Polsce. Ponadto pracownicy Apteki biorą czynny udział w opiece nad pacjentami Szpitala realizując zadania farmacji klinicznej i opieki farmaceutycznej w warunkach domowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Technik farmaceutyczny (również na staż)

Praca w naszej aptece szpitalnej daje szerokie możliwości rozwoju poprzez udział w specjalistycznych kursach oraz konferencjach, również międzynarodowych oraz zdobycia wyjątkowego doświadczenia zawodowego. Oferujemy pracę w zgranym, profesjonalnym zespole oraz atrakcyjne wynagrodzenie: technik farmacji 3000 PLN netto na start (staż), 3500 netto PLN(po stażu).